شرایط و قوانین

قوانین و شرایط تترهوم :

با تشکراز شما برای انتخاب گروه تترهوم ، شرایط و قوانین برای ارائه خدمات به مشتریان عزیز به شرح ذیل می باشد. لذا ازمشتریان عزیز خواهشمندیم با دقت شرایط و قوانین ذیل را مطالعه فرمائید.

شرایط و قوانین کلی:

با انجام معامله با تترهوم ، شما تصدیق می‌کنید که شرایط و قوانین را به طور کامل مطالعه کرده‌اید و با این شرایط خدمات ارائه شده موافقت کرده‌اید. گروه تترهوم تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و فضایی امن و قابل اطمینان در جهت تبادل ارزهای دیجیتال تتر و بیت کوین به ریال و بلعکس می باشد. تترهوم اطمینان کامل را به شما می دهد از اطللاعات شخصی شما محافظت کند و بستری امن را برای تبال برای شما عزیزان ایجاد نماید.

موارد عمومی:

مشتریان محترم لازم است پیش از هربار ثبت سفارش آخرین شرایط و قوانین را مطالعه و در صورت پذیرش آن اقدام به تبادل تتر نمایند. مشتریان محترم لازم است اطلااعات کافی از ارز دیجیتال تتر یا سایر ارزهای دیجیتال داشته باشند و با اگاهی کامل پا به این عرصه گذاشته تا قبل از هر معامله‌ای با ریسک‌های این بازار آشنایی کامل داشته باشند و مطالعات لازم برای خرید، فروش و سرمایه گذاری را انجام دهند. لازم به ذکر است در زمان استفاده از کانال از آدرس تلگرام ما برای تبادل مطمئن شوید TetherHome _connection @
اکانت مورد تأیید ما در تلگرام جهت خرید و فروش تتر ازگروه تترهوم TetherHome _connection @ می باشد. لذا ارتباط با ما فقط از همین ااکانت می باشد و درغیر اینصورت تمام عواقب به عهده مشتری محترم می باشد.

اطلاعات حساب بانکی:

مشتریان محترم موظف هستند اطلاعات حساب بانکی خود را جهت معامله معرفی نمایند و از معرفی کردن حساب شخص دیگر خوداری نمایند.
تذکر: لازم به ذکر است درج شماره کارت و حساب بانکی صحیح برعهده کاربر می باشد و هرگونه اشتباه در آن به عهده کاربر است.

احراز هویت:

فروش تتر به گروه تترهوم نیاز به احراز هویت ندارد .
خرید تتراز تترهوم مستلزم احراز هویت می باشد و الزامی است.
در هنگام خرید تتر نحوه احراز هویت اینگونه است که از صفحه ارتباط با تترهوم در تلگرام گوشی همراه خود در کنارکارت ملی و کارت بانکی خود عکس گرفته و برای ما ارسال میکنید .
زمان کاری جهت کارهای مربوط به خرید و فروش تتردر گروه تترهوم همه روز به جز روزهای تعطیل از ساعت 9 الی18 عصر می باشد.
تذکر : مطابق قوانین تترهوم سن مشتری محترم درخواست دهنده باید بالاتر از 18 سال باشد.
مشتریان محترم می بایست از حساب کاربری خود برای خرید و فروش استفاده کنند و از در اختیار گذاشتن اطللاعات شخصی خود به دیگران خوداری نماید.

نرخ :

درهنگام معامله با تترهوم ، نرخی که با مشتری محترم بسته می‌شود معیار معامله خواهد بود و مشتری محترم از زمان بسته شدن معامله، 10 دقیقه جهت واریز فرصت دارد. اگر از زمان ذکر شده بیشتر شود نرخ معامله فاقد اعتبار می شود و تترهوم هیچ گونه مسئوليتي در قبال نوسانات تتر در بازار ندارد و نرخ لحظه ای بازار ملاک عمل می باشد.

کیف پول:

ازدرست بودن آدرس کیف پول USDT خودتان اطمینان حاصل پیدا کنید و آدرس کیف پولی که درج می‌کنید را حداقل یک مرتبه چک نمایید و هرگونه اشتباه در این زمینه به عهده کاربر می باشد و تتر هوم هیچ گونه مسولیتی در قبال آن ندارد .

زمان واریز تتر / ریال:

هنگام خرید تتر از گروه تترهوم واریز تتر بصورت آنی پس از دریافت ریال انجام میگردد.
هنگام فروش تتربه تترهوم زمان واریز ریال از طرف گروه تترهوم برای مشتری محترم حداکثر یک روزکاری می باشد. تترهوم در جهت رضایت مشتریان عزیز سعی می نماید در صورت امکان از زمان اعلامی مذکور پرداخت ها سریعتر انجام گردد.
پرداختهای ریالی گروه تترهوم براساس مقدارتتر دریافتی از سوی مشتری محترم می باشد.
در زمان خرید از تتر هوم کارمزد انتقال تتر به عهده مشتری محترم می باشد.

گروه تترهوم در حفظ اطلاعات شخصی مشتریان محترم متعهد می باشد .